ماسک تنفسی JSP انگلیس کلاس FFP3 ساده مدل 832 High

irangolchin.com: ۰۹۱۲۴۴۰۴۵۷۰

ماسک تنفسی JSP انگلیس کلاس FFP3 ساده مدل 832 High Efficiency دارای تائیدیه CE اروپا و تائیدیه EN-149 دارای نمایندگی های فعال و معتبر در کشور های اروپایی مدل سوپاپ دار ساخت کشور انگلستان کلمات کلیدی:ماسک تنفسی - فروش ماسک تنفسی - خرید ماسک تنفسی - ماسک برای اطلاعات بیشتر و خرید انواع ماسک های تنفسی دیگر از برند های جهانی لطفا به فروشگاه اینترنتی ایران گلچین مراجعه فرمائید: www.irangolchin.com Flexinet™ Disposable Mask FFP3 - 832 Valved (One Size Only) High efficiency (99% minimum) filtering with exhale valve and fully adjustable 4-point harness. Email UK:uksales@jsp.co.uk France:france@jsp.co.uk Export:export@jsp.co.uk Royaume-Uni:uksales@jsp.co.uk Ireland :sales-ireland@jsp.co.uk Allemagne/Autriche/Suisse:dach@jsp.co.uk Espagne:espana@jsp.co.uk Portugal:portugal@jsp.co.uk Pologne:polska@jsp.co.uk Sales Ledger:creditcontrol@jsp.co.uk Purchase Ledger:accounts@jsp.co.uk Quality Assurance:quality@jsp.co.uk Technical:technical.service@jsp.co.uk Marketing:marketing@jsp.co.uk Telephone UK:+44(0)1993826050 France:+33(0)478017610 Royaume-Uni/Export:+44(0)1993 826050 Irelande:+353(0)567789610 Allemagne/Autriche/Suisse:+49 160 96785060 Espagne/Portugal:+44(0)1993 826067 Pologne:+48 12 394 5771 Sales Ledger:+44(0)1993 826007 Purchase Ledger:+44(0)1993 826008 Main Switchboard:+44(0)1993 824000 Quality Assurance:+44(0)1993 826052 Technical Services:+44(0)1993 826051 Marketing:+44(0)1993 826044 Fax UK:+44(0)1993 824411 France: +33(0)478017704 Export:+44(0)1993 824488 Royaume-Uni:+44(0)1993 824411 Ireland:+353(0)567786936 Allemagne/Autriche/Suisse:+ 49 30 89625488 Sales Ledger:+44(0)1993 824422 Purchase Ledger:+44(0)1993 824422 Quality Assurance:+44(0)1993 824660 Technical Services:+44(0)1993 824660 Marketing:+44(0)1993 824422 Postal Address UK: JSP Ltd Worsham Mill Minster Lovell Oxford OX29 0TA France: 195-199 Av Francis de Pressense 69200 Venissieux France Ireland: Johnstone Safety International 1 Garden Row Kilkenny Co. Kilkenny Ireland

irangolchin.com

تهران > ملارد

۰۹۱۲۴۴۰۴۵۷۰

Email

تعداد بازدید: ۴۶۰۷

به روز رسانی: دیروز ۱۳:۱۷

شناسه آگهی: ۵۱۵۵۴۵